Standaard | Ecotuning | Normal | Xtreme | |
---|---|---|---|---|
Vermogen | 952 pk | 1060 pk | ||
Koppel | 985 Nm | 1200 nm | ||
Max. koppel bij | N.V.T. | N.V.T. | ||
Topspeed | 260 km/u | 275 km/u | ||
Prijs inclusief BTW | € --- | € 5500,- | € --- | |
Overname Fabrieksgarantie | Nee | Nee | Nee | Nee |
Software Garantie | Gratis | Gratis | Gratis | Gratis |
Techniek | OBD | OBD | Extra ECU | OBD |
Montage tijd | 2x 1 uur | |||
Inbouw op locatie optioneel | Nee | Nee | Nee | Nee |
Vermogensmeting optioneel * | € 175,- | |||
-
De tuning vind plaats in 2 sessie van 1 uur. In de eerste sessie wordt de software uitgelezen van de auto. Vervolgens wordt er een nieuwe motorcomputer (annoniem!!) besteld. Zodra deze binnen is programmeren (tunen) wij de computer en wordt deze ingebouwd bij de 2e sessie. U heeft vervolgens dus een originele motorcomputer en een getunde motorcomputer. Beide zijn van u en zijn relatief makkelijk zelf te wisselen.
-
Standaard wordt de auto niet op de vermogenstestbank geplaatst tijdens de tuningssessie, tenzij hier aanleiding voor is. Als u een vermogensrun wilt op onze dyno van voor de tuning en daarna, dan is dit mogelijk. Uiteraard krijgt u het testrapport mee naar huis! Bij de Taycan is het testen op de bank niet makkelijk en neemt ongeveer 3 uur in beslag. Vandaar de uitzonderlijke prijs.
For our international customers please click here!
Bij de tuning leveren wij gratis dit mapje met gereedschappen waarmee u nog makkelijker de computer kunt uitwisselen en veilig in opbergen.
Aanvullende chiptuning informatie
Middels chiptuning van de auto word de werking van de motor geoptimaliseerd. De standaard fabrieksafstelling word verfijnt naar de klant zijn specifieke wens. Bij turbo motoren veranderen wij onder anderen de volgende instellingen: brandstof hoeveelheid inspuiting, het moment van inspuiten, het moment van ontsteken, de turbodruk, rail-druk en diverse softwarematige begrenzingen.
Daarnaast zijn veel motoren ge-downgrade in de software. Deze "begrenzing" halen we in dat geval dan ook weg.
Wij voeren alleen de echte chiptuning uit en geen piggybags/ powerboxen!
Quality doesn’t come cheap!
Unlimited Tuning staat voor:
- Kwaliteits software
- Echte chiptuning (geen powerbag)
- Uitstekende service
- 5 dagen in de week open
- Goed en snel bereikbaar via onze live-chat
De tuning van onze Taycan is getest door AutotopNL. Er wordt gereden met de originele computer en met de door ons getunde computer. Zowel de 0-100 als de 100-200 tijden worden uitvoerig gemeten. Ook is te zien dat de topspeed aanzienlijk hoger ligt dan origineel: